-0,2*(-4/7)*(-5)*7= Зручним способом


Ответы на вопрос

Отвечает Константинов Ярослав.

Ответ:

Можна розкрити дужки та спростити множники, щоб отримати:

-0,2 * (-4/7) * (-5) * 7 = 0.2 * 4 * 5 * 7 = 28.