Найди значение выражения: 339 – (150 + 139)


Ответы на вопрос

Отвечает Түйкенова Асылай.

Ответ:

339-(150+139)= 339-288=50

Пошаговое объяснение:

Першу дію робимо в дужках, далі всі, що залишаються