Які властивості множення ви знаєте? (якщо властивостей кілька, запишіть їх через кому і всі з

маленької букви)

Ответы на вопрос

Отвечает Кочергин Миша.

Ответ:

Переставлення, в діжці множення, якщо 2 однакових числа їх у дужку.

Пошаговое объяснение:

Думаю

Отвечает Фиалкин Анатолий.
  1. Асоціативність: порядок, у якому множаться числа, не впливає на результат, тобто для будь-яких трьох чисел a, b і c виконується рівність a × (b × c) = (a × b) × c.
  2. Комутативність: порядок множників можна змінювати, не змінюючи результату, тобто для будь-яких двох чисел a і b виконується рівність a × b = b × a.
  3. Розподільність множення відносно додавання: множення одного числа на суму інших чисел дорівнює сумі множень цього числа на кожне з чисел, тобто для будь-яких трьох чисел a, b і c виконується рівність a × (b + c) = (a × b) + (a × c).
  4. Існування нейтрального елемента: існує число, яке не змінюється при множенні на нього і називається одиницею множення, позначається звичайно літерою 1, тобто для будь-якого числа a виконується рівність a × 1 = 1 × a = a.
  5. Інверсія: кожне число, крім нуля, має обернене число, що множене на нього дає одиницю, тобто для будь-якого числа a, яке не дорівнює нулю, існує число b таке, що a × b = b × a = 1.