(7/12-5/36):1/12пж даю 25 баллов​


Ответы на вопрос

Отвечает Андрухів Христина.

Ответ:

37/3 або 12 целых 1/3

Пошаговое объяснение:

7/12 - 5/36) : (1/12) = (7/12 - 5/36) * (12/1) = (7/12 - 5/36) * 12

Далі знайдемо спільний знаменник у дробі, який дорівнює 36:

(7/12 - 5/36) * 12 = (42/36 - 5/36) * 12 = (37/36) * 12 = 37/3
37/3 або 12 целых 1/3

Отвечает Фаткулин Никита.

        1

5  __

       3

решение смотри на фото