Помогите срочно!! Дам 12 балов а)8(x-y); b)5(m+4k); v)-a(3b+5c)


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Никита.

Ответ:

Щоб спростити вирази a) 8(x-y), b) 5(m+4k), і c) -a(3b+5c), ми можемо використати розподільний закон множення, який каже, що:

a(b+c) = ab + ac

Тоді:

a) 8(x-y) = 8x - 8y

б) 5(m+4k) = 5m + 20k

в) -a(3b+5c) = -3ab - 5ac

Отже, ми отримали спрощені вирази для a), b) та c).

Пошаговое объяснение:

Отвечает Мусій Наталя.
A)8x-8y
b)5m+20k
v)-3ab-5ac