25,2:(4,7 - x) = 10,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Колесниченко Денис.

Ответ:

Отже, розв'язок рівняння: x = 2,3.

Пошаговое объяснение:

Розв'яжемо дану рівність:

25,2:(4,7 - x) = 10,5

Спочатку помножимо обидві сторони рівняння на 4,7 - x:

25,2 = 10,5(4,7 - x)

Розкриваємо дужки:

25,2 = 49,35 - 10,5x

Переносимо -10,5x на ліву сторону:

25,2 + 10,5x = 49,35

Потім переносимо 25,2 на праву сторону:

10,5x = 49,35 - 25,2

10,5x = 24,15

Ділимо обидві сторони на 10,5:

x = 2,3