СРОЧНО!!!! Зазнач молекулярну масу сполуки поліетилену, якщо молекула містить 820 структурні

ланки.

Ответы на вопрос

Отвечает Ярославцева Виктория.

Ответ:

22 965 г/моль.

Объяснение:

Молекулярна маса поліетилену залежить від кількості мономерних одиниць, з яких складається полімер. У поліетилені кожна мономерна одиниця є етиленом (C2H4), тому молекулярна маса поліетилену може бути обчислена, використовуючи молекулярну масу етилену та кількість етиленових мономерів у полімері.

Молекулярна маса етилену дорівнює:

2 * атомна маса вуглецю + 4 * атомна маса водню = 2 * 12.01 г/моль + 4 * 1.01 г/моль = 28.05 г/моль

Так як у поліетилені 820 етиленових мономерів, то загальна молекулярна маса поліетилену буде:

820 * молекулярна маса етилену = 820 * 28.05 г/моль = 22 965 г/моль.

Отже, молекулярна маса поліетилену з 820 структурними ланками становить 22 965 г/моль.