Назви число, протилежне від’ємнику в різниці. а) 3 – 4; б) 5 – 6; в) 7 – (–8); г) –7 – (–8); д) а

– b; е) а – (–b).

Ответы на вопрос

Отвечает Мышкин Игорь.

Ответ:

а) 3 - 4 = -1, протилежне -1 - це 1.

б) 5 - 6 = -1, протилежне -1 - це 1.

в) 7 - (-8) = 7 + 8 = 15, протилежне 15 - це -15.

г) -7 - (-8) = -7 + 8 = 1, протилежне 1 - це -1.

д) Назви число, протилежне від'ємнику в різниці "а - b" буде |b - a|.

е) Назви число, протилежне "а - (-b)" буде a + b.