Власна швидкість катера дорівнює 32,5 км/год. Знайдіть швидкість катера за течією річки, якщо його

швидкість проти течії становить 29,3 км/год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Миленина Арина.
32,5-29,3=1,2 дальше надо что-то написать
Отвечает Немирова Ксюша.

Ответ:

35,8

Пошаговое объяснение:

1)32,5-29,3=3,3

2)32,5+3,3=35,8

я вважаю що правильно, успіхів в навчанні!