-31-x=-9. як зробити???​


Ответы на вопрос

Отвечает Белушкин Антон.

Ответ:

-31-x=9

x=-31-(-9)

x=-22

-31-(-22)=-9

Пошаговое объяснение:

Мінус на мінус дає плюс. Правило математики.

Запам'ятай!

Отвечает Безбабна Оля.

Відповідь:X=-22

Покрокове пояснення:

Переставте члени рівняння

−31-x=-9

-x-31=-9

Додайте 31 до обох частин

-х-31=-9

-х-31+31=-9+31

Спростіть вираз

-х-31+31=-9+31

-х=22

Поділіть обидві частини на один множник

-х=22

-х/-1=22/-1

Спростіть вираз

-х/-1=22/-1

х=-22

Будь ласка зроби це найкращою відповідю