3.Знайдіть значення виразу: 1)-53+61-48+71; 2)-19-15-(-21)+(-11); 3)53, + (-23) -(-321)​


Ответы на вопрос

Отвечает Воеводенков Артем.

1. -53 + 61 - 48 + 71 = 31

2. -19 - 15 - (-21) + (-11) = -14

Зауважте, що подвійний мінус дає плюс: -(-21) = 21

Тоді -19 - 15 - (-21) + (-11) = -19 - 15 + 21 - 11 = -14

3. 53 + (-23) - (-321) = 53 + (-23) + 321

Зауважте, що подвійний мінус дає плюс: -(-321) = 321

Тоді 53 + (-23) + 321 = 351