(y-3):5=30 дам 20 балов с поясненниям​


Ответы на вопрос

Отвечает Чумак Настя.

Ответ:

Рівняння неправильне, тому що воно не має знака рівності з обох сторін. Правильне рівняння буде (y-3) x 5 = 30. Це рівняння можна прочитати так: «п’ять разів різниці між y і три дорівнює тридцяти».

якщо його розвязувати то буде y=33

Пошаговое объяснение:

ОТМЕТЬ КАК ЛУЧШИЙ

Отвечает Есинов Игорь.

Ответ:

(у-3):5=30

у-3=30*5

у-3=150

у=150+3

у=153

Проверка: (153-3):5=30

30=30