Сашко, Даринка та Віталій купили разом конструктор. Віталій заплатив 7/12 вартості конструктора,

Сашко 4/15 залишку, а Даринка решту, 44 грн. Скільки коштує конструктор? / - це риска дробу...

Ответы на вопрос

Отвечает Ульянова Виктория.

Ответ:

7/12 + 4/15 = 11/12(грн) - Сашко та Віталій

1/12 - 44 грн

44×12=528 (грн)- коштує конструктор

Отвечает Лукаш Романич.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

7/12 + 4/15 = 11/12(грн) - Сашко та Віталій

1/12 - 44 грн

44×12=528 (грн)- коштує конструктор