Із двох міст одночасно виїхали назустріч один одному два скутеристи й зустрілися за 2 год. Визнач

відстань між містами, якщо один скутерист рухався зі швидкістю 30 км/год, а інший — 20 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Соломка Артур.

2год*(30+20)= 2*50= 100км