Розв‘яжи рівняння (х+4 8/13)-5 8/13 = 2 7/13 ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА !!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ярушинская Виктория.

Щоб розв'язати це рівняння, спочатку віднімемо від обох сторін число 5 8/13:

(x + 4 8/13) - 5 8/13 = 2 7/13 - 5 8/13

Після спрощення отримаємо:

x + (4 8/13 - 5 8/13) = -3 1/13

Далі віднімемо від 4 8/13 і 5 8/13 їх спільну частину - 4, і отримаємо:

x - 1 = -3 1/13

Додавши 1 до обох боків, отримаємо:

x = -2 1/13

Отже, розв'язок рівняння: x = -2 1/13.