4°. Швидкість катера за течією річки дорівнює 28,2 км/год, а власна швидкість катера 25,5 км/год.

Знайдіть швидкість катера проти течії. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Відповідь:

22,8 км/год

Покрокове пояснення:

1) 28,2 - 25,5 = 2,7 (км/год) швидкість течії ріки;

2) 25,5 - 2,7 = 22.8 (км/год) швидкість катера проти течії ріки.

Отвечает Подколзина Вика.

Ответ:

28,2-25,5= 2,7 (км/год)

відповідь:швидкість катера проти течії річки 2,7 км/год