4C(3a-2) - 6a(2c+1)=​


Ответы на вопрос

Отвечает Ятманов Богдан.
4c(3a-2)-6a(2c+1)=

Розкриваємо дужки

=12ас-8а-12ас-6а=

Додаємо подібні доданки

=-8а-6а=-14а