Виконати множення: 1,2•(-6) А)7,2 Б)-7,2 В)-72 Г)6,2 Виконати ділення: 18(-2/9) А)4 Б)-4 В)81

Г)-81 Розв'яжіть рівняння: 3х=-6,9 А)-2,3 Б)2,3 В)0,23 Г)-23 Знайти квадрат числа: 0,5 А)0,25 Б)-0,25 В)-1 Г)1

Ответы на вопрос

Отвечает Андронік Сніжана.

1) Б)-7,2

1,2*(-6)=-7,2

2) Г)-81

18:(-\frac{2}{9} )=-\frac{18*9}{2} =-9*9=-81

3) А)-2,3

3x=-6,9\\x=-6,9:3\\x=-2.3

4) А)0,25

(0,5)x^{2} =0,5*0,5=0,25