Який дріб менший за 1? А. 3/2 Б. 8/7 В. 6/6 Г. 5/7 Допоможіть срочно контрольна робота з

математики! В мене є на це питання 6 хвилин!!!!( Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Набатчиков Влад.

Ответ:

 \frac{3}{2}  = 1 \frac{1}{2}

 \frac{8}{7}  = 1 \frac{1}{7}

 \frac{6}{6}  = 1

 \frac{5}{7}

значит 5/7 меньше чем 1

Ответ: Г