Власна швидкість катера дорівнює 52, 5 км/год. знайдіть швидкість катера за течією річки, якщо його

швидкість проти течії річки становить 39,2 км/год. допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Липей Саня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 52,5-39,2=13,3(км/год)-швидкість течії

2) 52,5+13,3=65,8(км/год)-швидкість катера за течією