З 56 троянд склали 8 букетів. Скільки троянд У 3 таких букетах?​


Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Дарья.

Розв'язання:

1) 56:8 = 7 (шт.) - кількість троянд в одному букеті

2) 7 • 3 = 21 (шт.) - кількість троянд у 3 букетах

Відповідь: 21 троянда

Отвечает Смирнова Дарья.

Ответ:

21 троянд в 1 букеті

Пошаговое объяснение:

1) 56:8=7(тр.)-в одному букеті,

2)3•7=21(тр.)-в 3 букетах троянд,