Власна швидкість теплохода 27 км/год, а швидкість течії ріки 3 км/год .Скільки часу витратить

теплохід на шлях за течією ріки між двома портами ,відстань між якими 120 км ? З виразом до задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Бонд Митя.

Відповідь:

за 4 год

Покрокове пояснення:

Основна формула  t=\frac{S}{V}

1) 27+3=30 (км/год) -швидкість теплохода за течією річки

2) 120:30 =4 (год) -час, за який подолає теплохід  відстань за течією