Які кординати має точка M, симестрична точці K(2;0) відномер всі кординати?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Дарина.

Ответ:

якщо точка K(2;0) є вихідною точкою, то її симетрична точка M матиме координати:

x-координата: 2 - (x_M - 2) = 4 - x_M

y-координата: 0 - (y_M - 0) = -y_M

Отже, координати точки M будуть (4 - x_M; -y_M).

Пошаговое объяснение: