Допоможіть,будь ласка з задачею: В токаря є 13 деталей одного виду,і 17 іншого виду:Знайти

ймовірність того,що спочатку навмання візьме 1 деталь,потім другу.

Ответы на вопрос

Отвечает Хорошилов Семен.
Для визначення ймовірності необхідно знати загальну кількість деталей. Припустимо, що загальна кількість деталей складає 30 (13 + 17).

Ймовірність взяти першу деталь одного виду: P(1-й вид) = 13/30.

Після взяття першої деталі, загальна кількість деталей становитиме 29. Залишилося 12 деталей першого виду та 17 деталей другого виду.

Ймовірність взяти другу деталь другого виду (після взяття першої деталі першого виду): P(2-й вид) = 17/29.

Загальна ймовірність, що спочатку буде взята деталь одного виду, а потім другого виду: P = P(1-й вид) * P(2-й вид) = (13/30) * (17/29).

Отже, ймовірність того, що спочатку навмання буде взята одна деталь, а потім друга, складає (13/30) * (17/29)