Перетворіть звичайні в десяткові та обчисліть 8(цілих)25/32 +4,83;​


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Андрей.
Ответ: 8*32=256
25/256 = 0,09765625
0,09765625 + 4,83 = 4,92765625 ≈ 4,93