З двох міст назустріч один одному виїхали 2 потяги 1потяг—64км/годин 2потяг—одна ціла 1/3 Яка

відстань між ними за одну цілу 1/10 якщо відстань від міста до села 207

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.

Знайдемо спільну швидкість поїздів

64 + 1 \frac{1}{3}  = 65 \frac{1}{3}

Тепер знайдемо скільки вони подолають за 1 1/10

65 \frac{1}{3}  \times 1 \frac{1}{10}  =  \frac{196}{3}  \times  \frac{11}{10}  =  \frac{196 \times 11}{3 \times 10}  =  \frac{98 \times 11}{3 \times 5}  =  \frac{1078}{15}  = 71 \frac{13}{15}

За знайденими даними дізнаємось відстань, яка зараз між потягами

207 - 71 \frac{13}{15}  = 206 \frac{15}{15}  - 71 \frac{13}{15}  = 135 \frac{2}{15}

Відповідь: 135 2/15