Придбали 5 кг картоплі по 10 грн за кг і 3 кг моркви 14 грн за кг.Наскільки більше заплатили за

картоплю ніж за моркву?

Ответы на вопрос

Отвечает Урюпина Анастасия.

Відповідь:8грн

пояснення:

1)10×5=50(грн)-картопля;

2)3×14=42()-морква

3)50-42=8(грн)