Знайдіть квадрат числа 5/6


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксюша.

Відповідь: 5/6 * 5/6 або 5*5/6*6 = 25/36

Отвечает Руденко Алиса.

Відповідь:

5/6*5/6=25/36

Покрокове пояснення:

Це правильна відповідь, тому що квадрат означає, що це число взяли 2 раза.