ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! За три години дві труби заповнюють 4/5 басейну. За який час басейн може

заповнити перша труба, якщо друга її заповнює за 6 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Голоденко Вера.

1)

4/5 : 3 = 4/5 * 1/3 = 4/15  -  частина басейну, яку заповнюють за 1 годину обидві труби разом,

2)

1 : 6 = 1/6 - частина басейну, яку заповнює ІІ труба за 1 годину,

3)

4/15 - 1/6 = 8/30 - 5/30 = 3/30 = 1/10  -  частина басейну, яку заповнює І труба за 1 годину,

4)

1 : 1/10 = 1 * 10 = 10 год. - час, за який І труба нарповнить басейн