15:15/28 помогите плз​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Відповідь:

28

Покрокове пояснення:

на фото..

Щоб поділити натуральне число на дріб, потрібно число помножити на дріб обернений заданому. Щоб отримати дріб, обернений даному, слід поміняти місцями чисельник і знаменник.


Отвечает Морозова Даша.

Пошаговое объяснение:

15 : 15/28 = 15 * 28/15 = 1 * 28/1 = 28/1 = 28