Тарас у два рази молодший від свого брата Степана та в 7 разів молодший від свого батька. Скільки

років Тарасові якщо батькові 56 років?

Ответы на вопрос

Отвечает Гнедко Вероника.

Ответ:

8 - Тарасові, а 16 - Степану

Пошаговое объяснение:

56/7=8(років) - Тарасу

8*2=16(років) - Степану

Отвечает Киевский Камран.

Ответ:

56/7=8 років Тарасу

8*2=16(років) - Степану

Пошаговое объяснение: