8/3 X 13/4 по шагово со скорочениям​


Ответы на вопрос

Отвечает Кобец Владислава.

Ответ:

8 \dfrac{2}{3}

Пошаговое объяснение:

Задание: вычислить произведение:

 \displaystyle \frac{8}{3}  \cdot \frac{13}{4} .

Решение:

 \displaystyle \frac{8}{3}  \cdot \frac{13}{4}  =  \frac{2}{3} \cdot \frac{13}{1}  =  \frac{2 \cdot13}{3 \cdot1}  =  \frac{26}{3}  = 8 \frac{2}{3} .

Отвечает Сапронова Наталия.

Відповідь:

на фото

Покрокове пояснення:

на фото

Щоб помножити дріб на дріб, треба: знайти добуток чисельників і добуток знаменників; перший добуток записати чисельником, а другий — знаменником.