Сума двох вертикалтних кутів,утворених при перетині двох прямих,на 60° більша за кут,суміжний з

одним із них. Знайдіть ці кути та побудуйте їх

Ответы на вопрос

Отвечает Фильченков Андрей.

Відповідь:

Відповідь: кути 80°, 80°, 100°, 100°

Покрокове пояснення:

Нехай вертикальні кути х°

їх сума х+х=2х°

Суміжний кут 180°-х°

складемо рівняння

2х-(180-х)=60

2х-180+х=60

3х=60+180

3х=240

х=80° - вертикальні кути

сума двох вертикальних кутів 80°+80°=160°

Суміжний кут 180°-80°=100°