Жеңіл машина 3 сағат жүретін жолына 27 л бензин жұмсайды.54 л бензин оған қанша уақыт жүрүге жетеді?


Ответы на вопрос

Отвечает Богатова Дарья.

3-27 х-54 х=54×3÷27=6 Жауабы:6сағат