При якому із значень х значення виразів 120 : х+10 та 120-15х рівні? а) 2 б)4 в)6 г)8


Ответы на вопрос

Отвечает Зузулина Даша.

Ответ:

в)6

Пошаговое объяснение:

Для цього потрібно прирівняти вирази:

120 : х+10=120-15х

120 : х+15х=120-10

120 : х+15х=110

120+15x²=110x

15x²-110x+120=0

D=(-110)²+4*15*120=12100-7200=4900=70²

x1=(110+70)/2*15=180/30=6

x2=(110-70)/2*15=40/30=3/4 не ціле