1. Розклади число на простi множники. Чисел А) 324; б) 580. в) 256; г) 410; ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лугіна Аня.

Відповідь:

324 = 2 · 2 · 3 · 3 · 3 · 3

580 = 2 · 2 · 5 · 29

256 = 2 · 2 · 2 · 2 · 2 · 2 · 2 · 2

410 = 2 · 5 · 41

Покрокове пояснення:

Розкласти число на прості множники означає записати його у вигляді добутку простих чисел. Це можна зробити діленням в стовпчик.