Радіуси двох кіл пропор- ційні числам 3 і 7. Знайди відношення довжин цих кіл.​


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Матвей.

Відповідь:

3:7

Покрокове пояснення:

Довжина кола - 2πr.

Хай х - коефіцієнт пропорційності. Тоді, за умовою задачі, радіус кола 1 - 3х, радіус кола 2 - 7х.

Довжина першого кола =  2πr = 2π * 3х = 6πx (~18.84x)

Довжина другого кола = 2πr = 2π * 7x = 14πx (~43.96x)

Знайдемо відношення довжин - 6πx : 14πx = 3 / 7

Отже, довжина кола 1 відноситься до довжини кола 2 як 3 до 7.