Екi автомобиль бiрдей жылдамдықпен келе 4 жатыр. Оның біреуі 20 км, ал екіншісі 100- 5 км

қашықтықты жүріп өтті. Бірінші автомобиль жолда екінші автомобильге қарағанда 2 сағ аз болды. Әр автомобиль жолда канша уақыт болды? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Миханова Софья.

Відповідь:  

А)

S=1500 м

t=30мин

v= ?м/мин

1500:30=50(м/мин)

Жауабы: Арманның қозғалыс жылдамдығы 50м/мин

 

 

Ә)

S=64 км

t=4сағ

v=?км/сағ

64:4=16(км/сағ)

Жауабы : шаңғышының жылдамдығы 16км/сағ

Б)

v=2км/сағ

t=3 Сағ

S=?км

2*3=6(км)

Жауабы : шағала 6 километрге ұшып барады

Покрокове пояснення:

Отвечает Третьякова Дарина.

Ответ:

a)

s=1500 метр

t=30 минут

v=?м/мин

1500:30=50(м/мин)

жауабы:Арманның қозғалыс жылдамдығы 50м/мин