Знайди число, якщо 80% від його половини дорівнють 0,72


Ответы на вопрос

Отвечает Вахромова Ксения.

Ответ:80

Пошаговое объяснение:

0.72/80=.0.009

0.009*100=0.9

0.9*2=1.8