9 4/5-3/10=... обчисліть і запишіть у вигляді десяткового дробу срочно!!! с пошаговим поясненням

дам 50 балов!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сакан Жаннур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9 4/5 - 3/10 = 49/5 - 3/10 =  (98-3)/10= 95/10 = 9 5/10 = 9.5