Знайдіть довжину кола , радіус якого дорівнює 6 см СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Тувышкин Коля.

Ответ:

Довжина кола дорівнює С= 2πR.

Якщо R=6 см, то

C= 2×π×6= 12π (см)

Відповідь: Б, 12π см

Пошаговое объяснение:

Отвечает Скляр София.

Розв'язок:

C – довжина кола;

C = 2πr, де r – радіус кола (r = 6 см)

C = 2·π·6 = 12π = 12·3,14 = 37,7(см)

Відповідь: 12π см або 37,7 см.