Із двох сіл одночасно назустріч один одному вирушили пішохід і велосипедист. Швидкість пішохода 4

км/год, що складає 2/5швидкості велосипедиста. Через скільки годин після початку руху вони зустрінуться, якщо відстань між селами 28 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Пуздряк Марина.

2 години.

1) 4 : 2 · 5 = 5 · 2 = 10 (км/год) — швидкість велосипедиста;

2) 28 : (10 + 4) = 28 : 14 = 2 год.

Відповідь: вони зустрінуться через 2 години.