у магазин привезли новорічні іграшки 456 синіх і 424 зелені кульки скільки всього кульок привезли в

магазин на скільки синіх кульок було більше ніж​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Георгий.

Ответ:

синіх було-556

зелених-424

потом сині і зелені додаємо - 556+424=880(к)

а потом віднімаємо сині і зелені 556-424=32(к)

Пошаговое объяснение:

Відповідь: усього привезли 880 кульок, синіх кульок було на 32 більше, ніж зелених