Знайдіть від числа 36: 1) 1/3 ; 2) 5/6 ; 3) 5/12; 4) 11/1


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

2) 5/6

..................

Отвечает Кагарманова Камила.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) Для того щоб знайти 1/3 частину від 36, потрібно 36 * 1/3 = 36/3 = 12.

Аналогічно і з іншими числами

2) 36 * 5/6 = 36*5/6 = 180/6 = 30

3) 36 * 5/12 = 36*5/12 = 3 * 5 = 15

4) 11/1 * 36 = 11 * 36 = 396


Пояснення до 3:

При великій рискі дробу ми виконуємо спрощення. А саме 36 і 12 скорочуємо на найбільший спільний дільник 12. Тому отримуємо 3. 5 у нас залишається з дробу 5/12


Пояснення до 4

11/1 це те саме що і 11, тому 1 в нас пропадає.