7. Ұзындығы 8 м, ені 4 м және биіктігі 3 м болатын болменiн көлемі A) 96 м B) 96 М3 C) 96 м² D) 960

м² ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряков Тимур.

Ответ:

в) 96 м³

Пошаговое объяснение:

Ұзындығы 8 м,

Ені 4 м

Биіктігі 3 м болатын

болменiн көлемі - ?

V = a * b * c = 8 * 4 * 3 = 96 м³