СРОЧНО Замість зірочки вставте таку найбільшу цифру, щоб отримати правильне твердження: а)число

23* ділиться на 10; б)число 44*ділиться на 2; в)число 102 ділиться на 5; г)число 91* ділиться на 2,5,10.

Ответы на вопрос

Отвечает Ларчик Аня.

230/10=23

44(2,4,6,8,0 на вибір) 442/2=221 444/2=222 446/2=223 448/2=224

440/2=220

сори не знаю

910/2=455 910/5=182 910/10=91