Скільки днів триває перший семестр якщо його 3\5 становить 72 дні ?


Ответы на вопрос

Отвечает Лубашова Ангелина.

Ответ:вот

Пошаговое объяснение:

72÷3/5=

=72×5/3=

=120(дн)