4. Знайди сторони трикутника, якщо його P = 21 см, одна сторона на 1 см довша від другої, а третя

від першої.

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Артём.

Ответ:

можно корону пожалуйста

Пошаговое объяснение:

Дано:

трикутник АВС

АВ=?

ВС=?, на 1 см більше за АВ

АС=?, на 1 см більше за ВС

Р трикутникаАВС= 21 см

Розв'язання:

Нехай сторона АВ=х см, тоді сторона ВС =х+1 см, а сторона АС=х+2 см. Відомо що Р трикутника АВС =21см. Складаємо рівняння:

х+х+1+х+2=21

3х=21-1-2

3х=18

х=18:3

х=6(см) сторона АВ

ВС=АВ+1=6+1=7(см)

АС=ВС+1=7+1=8(см)

Отвечает Юнусова Рената.
Відповідь знаходиться на фотографії