Вартість товару знизилася з 80 до 30 грн. На скільки відсотків знизилася вартість товару?

СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеевич Артём.
80 - 100%
30 - x%
X = 100*30 поділити на 80 (дробом). Х = 37,5%
100-37,5 = 62,5%