2. Велосипедшi арасы 30км А пунктінен В пунктіне 1,5 сағатта барады. Велосипедшінін жылдамдыгы

кандай?​

Ответы на вопрос

Отвечает Константинов Ваня.

Ответ:

20 км/сағ

Пошаговое объяснение:

Шешуі: 30/1,5=300/15=20 км/сағ